- Org.nr.
- 928 488 799
- Adresse
- Seterbråtveien 115, 1271 Oslo
NORSK HANDYMAN SERVICE AS er et aksjeselskap innen utvikling og salg av byggeprosjekter, stiftet 2021.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 488 799
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 02.11.2021
- Registrert
- 05.01.2022
- Adresse
- Seterbråtveien 115, 1271 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekterUtvikling og salg av byggeprosjekter i Oslo (2 440)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- NORSK HANDYMAN SERVICE AS928 519 678 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Tilby tjenester innen bygg og anlegg, herunder maler, murer, snekker og ellers andre tjenester som naturlig faller under dette. Tilby bud, flytte, renhold og ellers andre tjenester som naturlig faller under dette. Salg og formidling av IT programmer, konsulenttjenester innen IT og dertil tilhørende tjenester. Kjøp og salg av aksjer, eller på en annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender samt kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 360 345 | 1 797 341 | 136 459 | 991 892 |
| Sum driftsinntekter | 1 360 345 | 1 797 341 | 136 459 | 991 892 |
| Varekostnad | 1 050 266 | 1 157 862 | 7 211 | 494 312 |
| Lønnskostnad | - | 7 540 | - | 572 341 |
| Annen driftskostnad | 332 681 | 230 394 | 23 000 | 109 000 |
| Sum driftskostnader | 1 382 947 | 1 395 796 | 30 211 | 1 175 652 |
| Driftsresultat | −22 603 | 401 545 | 106 248 | −183 760 |
| Annen renteinntekt | 63 | 67 | 1 764 | 2 |
| Annen finansinntekt | - | - | 57 | - |
| Sum finansinntekter | 63 | 67 | 1 821 | 2 |
| Annen rentekostnad | 3 191 | 1 093 | 175 | 191 |
| Sum finanskostnader | 3 191 | 1 093 | 175 | 191 |
| Netto finans | −3 128 | −1 026 | 1 646 | −189 |
| Resultat før skatt | −25 731 | 400 519 | 107 894 | −183 949 |
| Skattekostnad på resultat | −5 661 | 88 114 | 23 736 | −40 468 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 84 158 | −143 481 |
| Årsresultat | −20 070 | 312 405 | 84 158 | −143 481 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −20 070 | 312 405 | 84 158 | −143 481 |
| Totalresultat | −20 070 | 312 405 | 84 158 | −143 481 |
| Udekket tap | - | 59 323 | 84 158 | −143 481 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | 253 082 | - | - |
| Overført fra annen egenkapital | −20 070 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −20 070 | 312 405 | 84 158 | −143 481 |
| Utsatt skattefordel | 5 661 | - | 16 732 | 40 468 |
| Sum immaterielle eiendeler | 5 661 | - | 16 732 | 40 468 |
| Sum anleggsmidler | 5 661 | - | 16 732 | 40 468 |
| Kundefordringer | 210 874 | 432 627 | - | 25 000 |
| Andre kortsiktige fordringer | 131 620 | 51 189 | 164 | 7 703 |
| Sum fordringer | 342 494 | 483 816 | 164 | 32 703 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 116 258 | 405 353 | 19 933 | 1 577 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 116 258 | 405 353 | 19 933 | 1 577 |
| Sum omløpsmidler | 458 752 | 889 169 | 20 097 | 34 280 |
| Sum eiendeler | 464 413 | 889 169 | 36 829 | 74 748 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | - | - | 59 323 | 143 481 |
| Annen egenkapital | 233 012 | 253 082 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 233 012 | 253 082 | −59 323 | −143 481 |
| Sum egenkapital | 263 012 | 283 082 | −29 323 | −113 481 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 257 572 | 339 383 | 7 232 | 33 015 |
| Betalbar skatt | - | 71 382 | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | −137 033 | −22 654 | 7 578 | −370 |
| Annen kortsiktig gjeld | 80 862 | 217 974 | 51 342 | 155 584 |
| Sum kortsiktig gjeld | 201 401 | 606 086 | 66 152 | 188 229 |
| Sum gjeld | 201 401 | 606 086 | 66 152 | 188 229 |
| Sum egenkapital og gjeld | 464 413 | 889 168 | 36 829 | 74 748 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 2,28▲ | 1,47 | 0,30 | 0,18 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,77▼ | 2,14 | −2,26 | −1,66 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −3,3 %▼ | 86,7 % | 193,7 % | −245,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −1,7 %▼ | 22,3 % | 77,9 % | −18,5 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −1,5 %▼ | 17,4 % | 61,7 % | −14,5 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 56,6 %▲ | 31,8 % | −79,6 % | −151,8 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 68.120.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Per-Andre Arneberg Christensen | 1984 |
| Regnskapsfører | NIVAL AS824 591 962 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Per-Andre Arneberg Christensen100,0 %f. 1984 · Oslo · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.