- Org.nr.
- 923 602 402
- Telefon
- 905 61 287
- Adresse
- c/o Robin Årnes, Poppegårdsveien 21B, 3031 Drammen
- Hovedeier
- BJARO HOLDING AS, 100 %
Driftsresultat2 716 69020,9 % margin
Årsresultat2 009 78615,5 % margin
Egenkapital30 0000,2 % av eiendelene
Trommeveien AS er et aksjeselskap innen utvikling og salg av byggeprosjekter, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 602 402
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 07.09.2026
- Stiftet
- 25.08.2019
- Registrert
- 14.10.2019
- Adresse
- c/o Robin Årnes, Poppegårdsveien 21B, 3031 Drammen
- Telefon
- 905 61 287
- Kommune
- Drammen
- Næring
- 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekterUtvikling og salg av byggeprosjekter i Drammen (275)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Utvikling av fast eiendom, og alt som står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 13 000 000 | 0 | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 13 000 000 | 0 | - | - | 0 |
| Varekostnad | 10 221 464 | 38 095 | −417 489 | 1 854 637 | - |
| Lønnskostnad | 0 | 0 | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 61 846 | 71 889 | 63 302 | 1 594 | 59 666 |
| Sum driftskostnader | 10 283 310 | 109 984 | −354 186 | 1 856 231 | 59 666 |
| Driftsresultat | 2 716 690 | −109 984 | 354 186 | −1 856 231 | −59 666 |
| Renteinntekt fra foretak i samme konsern | 11 683 | 4 980 | 2 465 | - | - |
| Annen renteinntekt | 13 485 | 200 | 143 | - | - |
| Sum finansinntekter | 25 168 | 5 180 | 2 608 | - | - |
| Rentekostnad til foretak i samme konsern | 863 519 | 530 027 | 302 820 | 47 814 | - |
| Annen rentekostnad | 0 | - | 57 938 | 225 000 | - |
| Sum finanskostnader | 863 519 | 530 036 | 360 758 | 272 814 | 700 |
| Netto finans | −838 351 | −524 856 | −358 150 | −272 814 | −700 |
| Resultat før skatt | - | - | −3 963 | −2 129 045 | −60 366 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −3 963 | −2 129 045 | - |
| Resultat før skattekostnad | 1 878 340 | −634 840 | - | - | - |
| Skattekostnad | −131 446 | 0 | - | - | - |
| Årsresultat | 2 009 786 | −634 840 | −3 963 | −2 129 045 | −60 366 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | −3 963 | −2 129 045 | - |
| Totalresultat | - | - | −3 963 | −2 129 045 | - |
| Overføring annen innskutt egenkapital | 466 037 | 0 | - | - | - |
| Konsernbidrag | 466 037 | 0 | - | - | - |
| Udekket tap | 2 009 786 | −634 840 | −3 963 | −2 129 045 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −3 963 | −2 129 045 | - |
| Utsatt skattefordel | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | - | 0 | 0 | 0 |
| Lager av varer og annen beholdning | - | - | 23 069 137 | 13 211 093 | - |
| Sum varer | - | - | 23 069 137 | 13 211 093 | - |
| Varer | 15 244 609 | - | - | - | - |
| Konsernfordringer | 863 154 | - | 249 008 | - | - |
| Sum fordringer | 863 154 | 653 741 | 249 008 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | 697 533 | 1 043 134 | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 276 783 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 276 783 | 109 161 | 697 533 | 1 043 134 | - |
| Sum omløpsmidler | 16 384 545 | 25 932 109 | 24 015 678 | 14 254 226 | 13 879 |
| Sum eiendeler | 16 384 545 | 25 932 109 | 24 015 678 | 14 254 226 | 13 879 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | 30 000 | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | 466 037 | 0 | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 496 037 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 466 037 | - | 2 240 736 | 2 236 772 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −466 037 | −2 475 823 | −2 240 736 | −2 236 772 | −107 727 |
| Sum egenkapital | 30 000 | −2 445 823 | −2 210 736 | −2 206 772 | −77 727 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - | - |
| Langsiktig konserngjeld | 16 285 796 | 27 706 361 | 25 826 334 | 4 758 514 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 16 285 796 | 27 706 361 | 25 826 334 | 4 758 514 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 25 826 334 | 4 758 514 | 70 700 |
| Leverandørgjeld | 51 311 | 620 500 | 309 365 | 2 054 538 | - |
| Betalbar skatt | 0 | 0 | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 17 438 | - | 90 715 | 9 647 947 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 68 749 | 671 571 | 400 080 | 11 702 485 | 20 906 |
| Sum gjeld | 16 354 545 | 28 377 932 | 26 226 414 | 16 460 999 | 91 606 |
| Sum egenkapital og gjeld | 16 384 545 | 25 932 109 | 24 015 678 | 14 254 226 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 238,32▲ | 38,61 | 60,03 | 1,22 | 0,66 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 545,15▲ | −11,60 | −11,86 | −7,46 | −1,18 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 13,0 %▲ | −0,4 % | 1,9 % | −26,0 % | −429,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 20,9 % | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 15,5 % | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 0,2 %▲ | −9,4 % | −9,2 % | −15,5 % | −560,0 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Trommeveien AS20,9 %
13,0 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−40 %−2002040
OBOS BBL−38,1 % 2 317,0 mill.417 ansatte 2025
OBOS BLOCK WATNE AS1,3 % 2 037,1 mill.87 ansatte 2025
ØSTER HUS AS20,4 % 1 333,5 mill.6 ansatte 2025
Trommeveien AS20,9 % 13,0 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
−40 %−2002040
De tre andre er de største selskapene i næringskode 68.120.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Robin Årnes | 1962 |
| Styrets leder | Robin Årnes | 1962 |
| Revisor | BDO AS993 606 650 | - |
| Regnskapsfører | SAGA REGNSKAP DRAMMEN AS934 412 249 | - |
| Regnskapsfører | ENORA AS935 701 430 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- BJARO HOLDING AS100,0 %Drammen · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- R-Invest AS
- BJARO HOLDING AS60,0 %
- Trommeveien AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.