- Org.nr.
- 821 994 462
- Adresse
- Dronning Mauds gate 3, 0250 Oslo
- Hovedeier
- PEF HOLDING AS, 100 %
Driftsresultat8 388 07664,8 % margin
Årsresultat6 630 82051,2 % margin
Egenkapital79 077 57895,5 % av eiendelene
Tuenveien 70 AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 821 994 462
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 04.10.2026
- Stiftet
- 11.12.2018
- Registrert
- 03.01.2019
- Adresse
- Dronning Mauds gate 3, 0250 Oslo
- Postadresse
- c/o, Pareto Alternative Investments AS, Postboks 1396 Vika
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo (12 324)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Tuenveien 70 AS981 327 608 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Å eie og/eller drive fast eiendom og investere i andre selskaper, og alt som dermed står i forbindelse.
Tidligere navn
- Investorprosjekt 343 AS03.01.2019 til 01.07.2021
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Leieinntekter | - | - | 11 668 728 | 10 954 500 | 10 500 000 |
| Sum driftsinntekter | 12 942 410 | 12 225 264 | 11 668 728 | 10 954 500 | 10 500 000 |
| Avskrivninger | - | - | 3 119 837 | 3 119 837 | 3 119 837 |
| Andre driftskostnader | - | - | 967 318 | 990 848 | 632 337 |
| Sum driftskostnader | 4 554 334 | 4 208 337 | 4 087 155 | 4 110 685 | 3 752 174 |
| Driftsresultat | 8 388 076 | 8 016 927 | 7 581 573 | 6 843 815 | 6 747 826 |
| Annen renteinntekt | - | - | 144 908 | 4 816 | 42 |
| Sum finansinntekter | 113 635 | 191 809 | 144 908 | 4 816 | 42 |
| Rentekostnad til foretak i samme konsern | - | - | 3 126 933 | 3 821 449 | 3 984 097 |
| Andre finanskostnader | - | - | - | - | 5 |
| Sum finanskostnader | 660 | 4 694 | 3 126 933 | 3 821 449 | 3 984 102 |
| Netto finans | 112 975 | 187 115 | −2 982 025 | −3 816 633 | −3 984 060 |
| Resultat før skatt | 8 501 051 | 8 204 042 | 4 599 548 | 3 027 182 | 2 763 766 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | 1 011 900 | 665 980 | 608 029 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 3 587 648 | 2 361 202 | 2 155 737 |
| Årsresultat | 6 630 820 | 6 399 153 | 3 587 648 | 2 361 202 | 2 155 737 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 0 |
| Overført til annen egenkapital | - | - | 3 587 647 | 0 | - |
| Dekning av tidligere års tap | - | - | 0 | 2 361 201 | 2 155 738 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 3 587 647 | 2 361 201 | 2 155 738 |
| Utsatt skattefordel | - | - | 1 323 374 | 2 335 273 | 3 001 253 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | 1 323 374 | 2 335 273 | 3 001 253 |
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | - | - | 80 192 603 | 83 312 440 | 86 432 277 |
| Sum varige driftsmidler | - | - | 80 192 603 | 83 312 440 | 86 432 277 |
| Sum anleggsmidler | 79 691 851 | 82 853 100 | 81 515 977 | 85 647 713 | 89 433 530 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | 0 | 286 410 | 93 362 |
| Sum fordringer | - | - | 0 | 286 410 | 93 362 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | 4 516 290 | 3 762 631 | 3 406 902 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 4 516 290 | 3 762 631 | 3 406 902 |
| Sum omløpsmidler | 3 114 414 | 5 540 094 | 4 516 290 | 4 049 041 | 3 500 264 |
| Sum eiendeler | 82 806 265 | 88 393 194 | 86 032 267 | 89 696 754 | 92 933 794 |
| Aksjekapital | - | - | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | 81 130 195 | 0 | 0 |
| Sum innskutt egenkapital | 72 446 757 | 79 747 842 | 81 160 195 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | 3 587 647 | 0 | - |
| Udekket tap | - | - | 0 | 8 869 806 | 11 231 007 |
| Sum opptjent egenkapital | 6 630 821 | 6 399 153 | 3 587 647 | −8 869 806 | −11 231 007 |
| Sum egenkapital | 79 077 578 | 86 146 995 | 84 747 842 | −8 839 806 | −11 201 007 |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | 0 | 95 000 000 | 102 000 000 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | 0 | 95 000 000 | 102 000 000 |
| Sum langsiktig gjeld | 2 051 984 | 481 515 | 0 | 95 000 000 | 102 000 000 |
| Leverandørgjeld | - | - | 2 513 | 16 453 | 11 740 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | 497 084 | 442 051 | 430 980 |
| Kortsiktig konserngjeld | - | - | 784 828 | 1 713 767 | 1 692 082 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 0 | 1 364 290 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 676 703 | 1 764 685 | 1 284 425 | 3 536 561 | 2 134 802 |
| Sum gjeld | 3 728 687 | 2 246 200 | 1 284 425 | 98 536 561 | 104 134 802 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | 86 032 267 | 89 696 755 | 92 933 795 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,86▼ | 3,14 | 3,52 | 1,14 | 1,64 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,05▲ | 0,03 | 0,02 | −11,15 | −9,30 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 9,9 %▲ | 9,4 % | 8,8 % | 7,5 % | 7,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 64,8 %▼ | 65,6 % | 65,0 % | 62,5 % | 64,3 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 51,2 %▼ | 52,3 % | 30,7 % | 21,6 % | 20,5 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 95,5 %▼ | 97,5 % | 98,5 % | −9,9 % | −12,1 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Tuenveien 70 AS64,8 %
12,9 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0 %255075100
Tuenveien 70 AS64,8 % 12,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
OLAV THON STIFTELSEN98,7 % 3 523,8 mill.1 til 4 ansatte 2025
FERNCLIFF TIH AS99,2 % 1 439,2 mill.1 til 4 ansatte 2025
Ferncliff Holding AS99,8 % 1 390,8 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
0 %255075100
De tre andre er de største selskapene i næringskode 68.200.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Johan Anker-Rasch | 1982 |
| Styremedlem | Jonathan Andreas Barfod | 1985 |
| Revisor | BERGE & LUNDAL REVISJONSSELSKAP AS930 443 069 | - |
| Forretningsfører | PARETO ALTERNATIVE INVESTMENTS AS999 271 545 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- PEF HOLDING AS100,0 %Oslo · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Pareto Eiendomsfellesskap AS
- PEF HOLDING AS100,0 %
- Håndverksveien 25 AS100,0 %
- Stolvstadlia 9 AS100,0 %
- Tretjerndalsvegen 62 AS100,0 %
- Bonntjennsvegen 13 AS100,0 %
- Fugleåsen 5 AS100,0 %
- Fugleåsen 7 AS100,0 %
- Gneisveien 32 AS100,0 %
- Kveldroveien 19 AS100,0 %
- Gneisveien 40 AS100,0 %
- Stormåsan 13 AS100,0 %
- Bonntjennsvegen 9 AS100,0 %
- Deliveien Tomteutvikling AS100,0 %
- Bonntjennsvegen 11 AS100,0 %
- Stormåsan 11 AS100,0 %
- Stormåsan 13 Utvidelse AS100,0 %
- Dyrskueveien 15 AS100,0 %
- Deliveien 3 AS100,0 %
- Gneisveien 34 AS100,0 %
- Hvamveien 1 AS100,0 %
- Fugleåsen Infrastruktur AS100,0 %
- Toveien 41 AS100,0 %
- Fugleåsen Logistikk AS100,0 %
- Toveien 51 AS100,0 %
- Håndverksveien 10-12 AS100,0 %
- Nesoddveien 22 AS100,0 %
- KAROLINE EGGENS VEI 3 AS100,0 %
- Toveien 28 AS100,0 %
- Delitoppen 3 AS100,0 %
- Industriveien 26 AS100,0 %
- Orhusveien 75-77 AS100,0 %
- PEF HYLLESELSKAP 5 AS100,0 %
- Dyrskueveien 13 Eiendom AS100,0 %
- Hofstadvegen Tomteutvikling AS100,0 %
- Hofstadvegen 14-16 AS100,0 %
- Tuenveien 70 AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.